Dlaczego warto kupować produkty firmy Grundfos?

Dlaczego warto kupować produkty firmy Grundfos?

Podczas doboru pomp do instalacji zastanawiamy się, która z pomp obiegowych będzie najlepsza, a także ile korzyści może nam przynieść użycie danej pompy. Nie wszyscy jeszcze wiedzą, że jednym z czołowych producentów pomp jest firma Grundfos. Pompy wyżej wymienionego producenta umożliwiają równoważenie instalacji ogrzewania podłogowego, instalacji grzejnikowych, a także instalacji mieszanych. Zobaczmy jakie zalety ma jedna z pomp firmy Grundfos – Alpha2.

Główne zalety pompy obiegowej Alpha2?

To, co wyróżnia pompę Alpha2 Grundfos https://proterm.sklep.pl/pompy-grundfos-alpha-2,c1316,pl.html od innych pomp, to przede wszystkim doskonała sprawność i jakość wykonania, a także możliwość uzyskania zrównoważenia hydraulicznego, czyli uzyskanie równomiernego i zgodnego z projektem rozdziału nośnika ciepła w instalacji grzewczej podczas całego okresu ogrzewania. Oto inne zalety pompy Alpha2:

  • możliwość uzyskania prostego zrównoważenia hydraulicznego – zrównoważenie hydrauliczne pozwala na eliminację niepożądanych nad- i podprzepływów, które mogą pojawiać się w systemach ogrzewania 2-rurowych instalacji grzejnikowych. Pompa Alpha2 pozwala na uzyskanie zrównoważenia w mniej niż 2 godziny, a co za tym idzie, zwiększa komfort użytkowania instalacji w domach,
  • zabezpieczenie przed zablokowaniem – pompa Alpha2 nie ulega zablokowaniu. Podczas swojej pracy pompy mogą mieć do czynienia z dużą ilością kamienia wapiennego pochodzącego z wody, a także innych osadów. Wówczas pompa ma utrudnione warunki pracy, a co za tym idzie może zostać zablokowana, ale nie Alpha2 Grudnfos. To za sprawą zamontowanego ceramicznego wału i łożyska, oraz silnego rozruchu. Wszystko to sprawia, że pompa Grunfos Alpha2 cechuje się długą żywotnością,
  • najlepsza sprawność w swojej klasie – powyższa pompa wykazuje najniższe zużycie energii elektrycznej spośród wszystkich pomp obiegowych przeznaczonych do użytku domowego. To z kolei przyczynia się do dużych oszczędności.

Wszystkie wymienione wyżej funkcje to głównie zalety pompy Grundfos o nazwie Alpha2. Zapewniają one nie tylko duży komfort użytkowania instalacji, ale również pozwalają na oszczędności. Ponad to, pompa Alpha2 zabezpieczona jest również przed suchym obiegiem, czyli zatrzymuje się w momencie, gdy w jej korpusie zabraknie wody. Pompa informuje nas o braku wody, oraz automatycznie uruchamia się ponownie, gdy woda znów trafi do obiegu.

grzejniki

Gdzie szukać pompy Alpha 2?

Jeśli jeszcze nie wiemy gdzie szukać jednej z najlepszych pomp obiegowych w najlepszej cenie, to koniecznie powinniśmy zapytać o nią w hurtowni hydraulicznej Proterm, gdzie otrzymamy ofertę na pompy w najbardziej korzystnej cenie. Wybierając wyżej wymienioną pompę mamy gwarancje dostarczenia ciepła do wszystkich pomieszczeń w naszym domu, ponieważ obieg jest zawsze zrównoważony, żadne z pomieszczeń nie będzie wiec ani przegrzane, ani niedogrzane, przy czym nie zużyjemy zbyt dużej ilości energii elektrycznej. Warto postawić na najlepszej jakości produkt oraz fachowe doradztwo w hurtowni hydraulicznej Proterm.

One thought on “Dlaczego warto kupować produkty firmy Grundfos?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 × dwa =

Jaką miskę wc z deską wolnoopadającą wybrać? Next post Jaką miskę wc z deską wolnoopadającą wybrać?